Informace pro žáky 1. - 3. ročníků

2.6.2020 | Informační sdělení | Autor: Petr Bouda
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Informace k průběhu vzdělávání od 1. 6. 2020 do konce školního roku.

Dobrý den, milí žáci,

zasílám informace k dalšímu průběhu vzdělávání do konce školního roku. V době od 1. 6. 2020 bude až do uzavření klasifikace (dne 23. 6. 2020) probíhat i nadále distanční forma vzdělávání. 

Realizace občasných vzdělávacích aktivit nebo třídnických hodin 1. - 3. ročníků přímo ve škole je možná. Pokud by se taková aktivita konala, tak vás o termínu konání bude třídní učitel nebo vyučující příslušného předmětu včas informovat. Účast na těchto aktivitách bude dobrovolná a s podepsaným čestným prohlášením.

V tomto období se s vámi spojí také váš třídní učitel, aby bylo možné průběžně řešit třídnické záležitosti (vyklizení skříněk, úklid ve třídě, předávání ročníkového vysvědčení, apod.).

V těchto dnech je škola běžně otevřená, protože se již konají maturitní zkoušky. Pokud tedy budete cokoli potřebovat vyřídit v kanceláři školy, můžete se po dohodě s p. Králíčkovou zastavit.

V případě nejasností, dotazů, připomínek atd. neváhejte kontaktovat svého třídního učitele, kancelář školy a samozřejmě se můžete obracet i přímo na mě.

Děkuji vám za pochopení.

S pozdravem

Ing. Petr Bouda

ředitel školy