Florbalistky vybojovaly 3. místo

3.3.2020 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V letošním okresním kole florbalového turnaje středních škol dívek, který se konal 2. 3.2020 v Blansku, vybojovaly naše studentky pěkné 3. místo.

V turnaji se zlepšovaly zápas od zápasu. Po úvodní porážce 0:5 od Gymnázia Blansko vzdorovaly pozdějším vítězkám z Gymnázia Boskovice a uhrály pěkný výsledek 1:2. Poté přišlo důležité vítězství nad SPgŠ Boskovice v poměru 1:0 a v závěrečném utkání potvrdily stoupající formu vítězstvím nad Gymnáziem Rájec 3:1. Všechny dívky bojovaly na hranici svých možností a za to jim patří velký dík a gratulace.


Na úspěšné reprezentaci školy se podílely: Anna-Marie Sochorová, Vendula Šindelková (obě E4), Michaela Kadlecová (O4), Vendula Blahová (Z4), Barbora Vintrová (O3), Vanesa Dvořáková, Vendula Závodníková (obě Z3), Natálie Marenčáková (O2), Sabina Lipovská, Veronika Němcová (obě Z2), Anna Stloukalová (O1) a Pavlína Tenorová (Z1).