Florbalistky skončily druhé

10.1.2019 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V úterý 8. 1. 2019 se konal v blanenské hale turnaj dívek středních škol okresu Blansko ve florbalu. Turnaje se v minulosti účastnilo pravidelně 4-5 týmů, ale letos se zúčastnily pouze 3 týmy.

Vítězství v turnaji získala děvčata z Gymnázia Boskovice, která porazila náš tým 4:3 a tým SPgŠ Boskovice 4:1. V utkání o druhé místo remizovala naše děvčata se soupeřkami ze SPgŠ Boskovice 1:1 a díky lepšímu skóre obsadil náš tým 2. místo v turnaji.

Naši školu reprezentovaly: Natálie Kchýrová, Michaela Plchová (obě E4), Anna_Marie Sochorová (E3), Vendula Blahová (Z3), Vanesa Dvořáková, Vendula Závodníková (obě Z2), Barbora Růčková (E1), Natálie Marenčáková (O1), Sabina Lipovská a Veronika Němcová (obě Z1).