Florbal dívek

29.1.2014 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor, Head coach | 10×

V Jedovnicích se 22.1.2014 opět po roce setkaly florbalistky středních škol okresu Blansko na tradičním turnaji.

Naše hráčky měly v prvním utkání za soupeřky studentky z Gymnázia Boskovice. Omlazený tým soupeřek jsme nečekaně lehce porazily výsledkem 5:0.

Ve druhém utkání nás čekaly podstatně těžší soupeřky – hráčky Gymnázia Blansko. Po prvním poločase naše hráčky prohrávaly 0:1, ale po dvou minutách druhé půle už bylo skóre 2:1 v náš prospěch. Ve vyrovnaném zápase soupeřky dokázaly nakonec vyrovnat na 2:2.

Před posledními dvěma zápasy bylo zřejmé, že s největší pravděpodobností bude o vítězi turnaje rozhodovat celkové skóre. V našem posledním zápase porazily naše hráčky celek Gymnázia Rájec 3:0 a pak čekaly na výsledek souboje mezi gymnázii z Blanska a Boskovic. Blanenské hráčky zvítězily pouze 2:0 a to znamenalo, že naše hráčky opět v tomto turnaji zvítězily a vybojovaly si právo reprezentovat okres Blansko v krajském kole, které se koná 28.3.2014 v Ivančicích.

Naši školu reprezentovaly: Lenka Lebišová (Z3), Lucie Chlupová, Michaela Musilová (O3), Žaneta Opletalová (E3), Tereza Šiková, Adriana Musilová (O2), Zuzana Pernicová, Nella Vavrčíková, Michaela Matušková, Zuzana Nečasová (E2), Lucie Bajerová (O1) a Anna Riznerová (E1).