DOD v Senior centru Blansko

11.10.2022 | Exkurze | Autor: Michaela Uzlová (Z2) | 14×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Třída Z2 navštívila blanenské Senior centrum.

My, druháčci oboru Praktická sestra, jsme se v pondělí 10. 10. 2022 byli podívat do Senior centra v Blansku. Za doprovodu paní učitelky Konečné jsme byli přijati v hale centra, rozděleni do dvou skupin a přiděleni ošetřovatelkám, které nám ukázaly celou budovu. 

Prošli jsme si, v doprovodu milé paní pracovnice, celé Senior centrum, podívali se do Snoezelenu, kde jsme strávili několik relaxačních minut s hudbou v obklopení jemných světélek. Dále jsme se podívali do jídelen, sprch a kapličky, prohlédli si zahradu Senior centra a na pár minut nahlédli do výtvarného kroužku seniorů, kteří právě procvičovali jemnou motoriku vystřihováním a vyráběním. Strávili jsme zde pěkné pondělní odpoledne.

Děkujeme!                         

Michaela Uzlová,
žákyně 2. ročníku oboru Praktická sestra