Dny otevřených dveří - únor 2023

17.1.2023 | Informační sdělení | Autor: Soňa Vojáčková
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Těšíme se na Vaši návštěvu - rezervace není potřeba. V pátek 17. února 2023 od 8 do 17 hod. a v sobotu 18. února 2023 od 8:30 do 11 hodin se uskuteční Dny otevřených dveří na naší škole. Přijďte se k nám podívat.

  • Návštěvníci si prohlédnou prostory školy v doprovodu ped. pracovníka nebo žáků školy a získají veškeré informace o studijních oborech, školním vzdělávacím programu, vyučovaných předmětech, praxích žáků, zahraničních stážích a mnoho dalšího.
  • Prohlídka zabere asi 1 hodinu. 
  • Na prohlídku školy nevypisujeme žádné rezervace, jak tomu bylo dříve.
  • 3D prohlídka školy - to je možnost, jak se podívat do školy z tepla svého obývacího pokoje. Interaktivní prohlídka nasnímaná nejmodernější technikou vás jistě ohromí.
  • Napadlo vás něco? Potřebujete se poradit? Napište nám na vojackova@skolablansko.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!