Děvčata skončila druhá v silovém čtyřboji

4.3.2020 | Sportovní aktivity | Autor: Mgr. Ivana Brodecká |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

27. února 2020 proběhlo v Jedovnicích okresní kolo silového čtyřboje dívek a chlapců.

Ve čtvrtek se k budově školy Střední průmyslové školy Jedovnice začaly blížit postavy, které sem pravidelně nechodí. Byly to postavy možná ne úplně nápadné, ale zajímavé. Šlo o účastníky okresního kola silového čtyřboje dívek a chlapců. Nebyly to žádné „korby“, jak by člověk předpokládal. K úspěchu je totiž třeba nejen síla, ale i mrštnost, rychlost a určitá vytrvalost. 

Naši školu reprezentovala 2 družstva dívek. Absolvovaly trojskok z místa, hod medicinbalem vzad, sedy lehy a šplh. V jednotlivcích byla z našich děvčat nejúspěšnější Veronika Vitoulová z E4, která vybojovala 2. místo. Naše družstvo A pak obsadilo rovněž 2. místo. 

Chci poděkovat všem děvčatům, která se za naši školu soutěže zúčastnila. Jsou to: Veronika Vitoulová (E4), Magdaléna Chlupová (O4), Denisa Jasioková (O3), Monika Smilková (O2), Kateřina Kuncová, Nikola Švancarová (Z1), Valentýna Bezděková, Aneta Chovancová a Zuzana Jílková (E2).