Den učitelů 2021

27.3.2021 | Poděkování žákům | Autor: Mgr. Jana Matušková
Co žáci během distanční výuky oceňují?
Co žáci během distanční výuky oceňují?

U příležitosti Dne učitelů 2021 dostali pedagogové naší školy od svých žáků překrásný a dojemný dárek.

Žáci se vyjádřili k tomu, co na svých vyučujících během distanční výuky oceňují. Nejčastěji se objevovala vstřícnost, trpělivost, ohleduplnost, ochota pomoci, obětavost nebo pochopení. Několik žáků však pozitivně hodnotilo i fakt, že se jejich učitelé byli schopni rychle naučit intenzivní práci s informační technikou, že hledají stále nové cesty a způsoby, jak výuku zpestřit, a že se tím pádem také učí. Zkrátka my všichni jsme důkazem toho, že vzdělávání je celoživotní, nikdy nekončící proces. A tak to má být. Nebo ne?  

Žákům ze jejich milou zpětnou vazbu velice děkujeme.