Corny Cup 2014

23.9.2014 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor | 15×
Skok vysoký
Skok vysoký

Již tradičně se jako první sportovní soutěž nového školního roku konal na stadionu ASK Blansko lehkoatletický Corny Cup.

Tentokrát soutěžícím ve čtvrtek 18.9. počasí přálo a program se protahoval jen z důvodu kolizí účasti některých sportovců ve více disciplínách, které se časově překrývaly.

Naše družstva dívek a chlapců si nedělala velké ambice, přesto podali všichni soutěžící za naši školu velmi dobré výkony (v některých případech i osobní rekordy) a za to jim patří poděkování. V konečném účtování škol skončily naše dívky na 3. místě a chlapci na 4. místě. V jednotlivých disciplínách se dostali z našich studentů na stupně vítězů: 1. místo – Romana Greplová (vrh koulí), 2. místo – štafeta chlapců, 3. místo – Nela Šenková (skok vysoký), Roman Nečas (běh 100m).

Naši školu reprezentovali: E4 – Tereza Nováková, Michal Šmerda, Michal Prudil, O4 – Lucie Chlupová, Ondřej Blažek, E3 – Aneta Sehnalová, O3 – Střelcová Karolína, Adriana Musilová, O2 – Veronika Břoušková, Roman Nečas, Štěpán Jedla, E2 – Filip Urbánek, Z2 – Monika Soldánová, Jana Kutilová, Daniel Fojt, E1 – Magdaléna Kokojanová, Adama Pečinka, Matěj Wutka, O1 – Nela Šenková, Lada Fabiánková, Jakub Mazal

Fotogalerie

23.9.2014 | Autor: Roman Gregor  | 15×