9.10.2011 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor |
Skok vysoký
Skok vysoký

Středa 21.9.2011 patřila na blanenském stadionu ASK lehkoatletickým disciplínám v podání studentů a studentek středních škol okresu Blansko.

Naše škola se již tradičné této soutěže zúčastnila a po několika letech se družstvo dívek naší školy umístilo v okresní soutěži lépe než družstvo chlapců. Naše děvčata obsadila v celkovém pořadí 2. místo za vítězným družstvem Gymnázia Blansko, chlapci skončili celkově na 4. místě. V jednotlivých soutěžích se probojovali na stupně vítězů: Dominika Kohútová - 1. místo skok vysoký - 142 cm, Jiří Elisek - 1. místo 400m - 53,8 s, štafeta chlapců (Prudil, Koutný, Elisek, Blažek) - 1.místo - 2:15,5 min., Michaela Musilová - 3.místo - skok vysoký - 142 cm, Michaela Musilová - 3.místo - 60m - 8,5 s Barbora Kučerová - 3.místo - skok daleký - 422cm.

Všichni studenti a studentky, kteří naši školu reprezentovali v lehkoatletických disciplínách předvedli svoje aktuální maximální výkony a bojovali ze všech sil.

Naši školu reprezentovali:
Dívky: Michaela Musilová, Anna Capoušková, Martina Tichá (všechny O1), Barbora Kučerová (E1), Monika Ferbyová, Klára Bušová (obě Z1), Sabina Kraváčková (E2), Šárka Janíková, Dominika Kohútová (obě E3), Ivona Braunšlégrová (Z3) a Jindřiška Volánová (O4).
Chlapci: Ondřej Blažek, Lukáš Pernica (oba O1), Filip Jaroš (Z1), Lukáš Doležel (Z2), Michal Prudil, Jiří Elisek, Filip Němec (všichni E3), Jan Koutný (O3), Milan Nevřiva (Z3), Radim Vomela (E4), David Drexler (O4) a Martin Kakáč (Z4).