Corny Cup 2009

19.10.2009 | Sportovní aktivity | Autor: PaedDr. Roman Gregor, učitel |
Corny Cup 2009
Corny Cup 2009

Tradiční středoškolské klání v lehkoatletických disciplínách se uskutečnilo v Blansku na stadionu ASK ve středu 23.9.2009 při krásném počasí.

Po loňském úspěchu družstva chlapců, kteří zvítězili v okresním kole a v krajském finále dlouho bojovali o třetí příčku, nebyly naše ambice příliš vysoké, neboť studium na škole ukončili výborní běžci na střední tratě, kteří družstvu přinášeli výrazné bodové zisky. Předpokládané bodové ztráty v těchto bězích jsme ale letos nahradili ziskem v jiných disciplínách a v běhu na 400m také výbornými výsledky jejich nástupců. Studenti naší školy nakonec všechny příjemně překvapili a stejně jako v loňském roce zvítězili v okresním kole Corny Cupu.

Velkou škodou je, že o víkendu před krajským finále, které se uskutečnilo 29.9.2009 v Břeclavi, onemocněli nebo se při svých sportovních aktivitách zranili někteří z hlavních strůjců vítězství v okresním kole a účast na krajském finále by byla bez těchto závodníků jen symbolická.

Na úspěchu našich studentů se podíleli: Jiří Elisek (400m - 1.místo, skok vysoký - 3.místo, štafeta - 1.místo), Michal Prudil (100m, štafeta - 1.místo) - oba E1, Michal Stříž (1500m) - O1, Radim Vomela (skok vysoký) - E2, David Drexler (vrh koulí) - O2, Martin Kakáč (skok daleký) - Z2, Tomáš Blatný (400m - 3.místo), Jakub Sedlák (skok vysoký) - oba E3, Tomáš Regec (100m - 2.místo, skok daleký - 2.místo, štafeta - 1.místo) - O3, Tomáš Jarůšek (vrh koulí - 2.místo, 1500m, štafeta - 1.místo), Pavel Paděra (vrh koulí) - oba E4.

Fotogalerie

19.10.2009 | Autor: PaedDr. Roman Gregor, učitel  |