Cokoli dobrého uděláš pro druhého, zůstává.

14.12.2021 | Školní akce | Autor: Jiřina Konečná |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Studenti oboru Praktická sestra na vánočním vystoupení v Senior centru.

Krásný čas adventní by měl být provoněn nejenom vůní perníčků a vánočního cukroví. Měl by vonět porozuměním, pochopením, soucítěním, láskou...

Naši starší spoluobčané, především ti, kteří žijí mimo rodinu, čekají na každou chvíli, kterou mohou strávit se svými blízkými. Naše třída Z2 se rozhodla zpříjemnit klientům Senior centra předvánoční čas malým vystoupením. Tichou noc, Rolničky, Půlnoční a další tradiční koledy si mohli všichni společně zazpívat a prožít tak příjemný pondělní podvečer.

Děkujeme děvčatům a Martinovi ze třídy Z2! 

Všem klientům Senior centra přejeme krásné Vánoce