Blanenská „zdravka“ opět na Dni pro děti

17.9.2018 | Školní akce | Autor: Mgr. Kateřina Staňková | 12×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

První zářijovou sobotu proběhl v areálu blanenské nemocnice devátý ročník Dne pro děti. Opětovně se jí zúčastnili i žáci naší školy pod vedením Mgr. Evy Tiché a Mgr. Kateřiny Staňkové. Na stanovišti první pomoci namaskovali různá zranění, která pak učili děti ošetřovat.

Žáci naší školy také pomáhali zajistit průběh celého dne, např. vybírání vstupného, zajištění bezpečnosti dětí u skákacího hradu, siloměru, dojení krávy. A nelze opomenout každoroční spolupráci s blanenskými hasiči při ukázce poskytnutí technické a zdravotnické pomoci poraněnému. Všem nám celý den vydržel úsměv na rtech, počasí se opět vydařilo, takže jsme si celodenní akci užili. Všichni účastníci si zaslouží velké poděkování.

Fotogalerie

17.9.2018 | Autor: Mgr. Kateřina Staňková  | 12×