Blanenská desítka 2018

21.9.2018 | Školní akce | Autor: Eva Tichá |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 15. 9. 2018 se uskutečnil další ročník sportovní akce pro celé rodiny Blanenská desítka. Akce se koná ve spolupráci s Jihomoravským krajem, městem Blanskem a pod záštitou pana starosty Ivo Poláka. V rámci celodenního sportovního programu proběhly u sportovního ostrova na ulici Poříčí závody v běhu, na in line bruslích a na koloběžkách.

Akce takového rozsahu se neobejdou bez pomoci dobrovolníků, kteří se v den akce podílejí na organizaci a hladkém průběhu. Organizátoři nás oslovili již potřetí s nabídkou spolupráce na zajištění zdravotního dohledu akce. Zdravotní dohled zajistilo 5 vybraných žákyň třetího a čtvrtého ročníku oboru ZA – Kateřina Bachratá, Sabina Hloušková, Anna Rajtšlégrová, Vendula Blahová, Adéla Štěrbová pod vedením Mgr. Evy Tiché. Studentky si za svoji práci určitě zaslouží velkou pochvalu, neboť zdravotní dohled vykonávaly v době svého volna, a to velmi svědomitě.