3. místo našich volejbalistek

16.12.2014 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor
Ilustrační fotografie

Ve středu 10.12.2014 se uskutečnilo v Boskovicích okresní kolo středních škol v odbíjené dívek. Náš ryze amatérský výběr se umístil na konečném 3. místě.

V prvním utkání naše studentky zvítězily nad týmem TEGA Blansko 2:0 na sety. Ve druhém utkání proti SPgŠ Boskovice se rozhodovalo o tom, který z týmů obsadí 2. místo. Naše hráčky darovaly první set soupeřkám svými zbytečnými chybami. Ve druhém setu bylo utkání vyrovnané, ale v koncovce byly šťastnější soupeřky a porazily náš tým 2:0. V posledním utkání naše studentky vzdorovaly jednoznačně nejlepšímu týmu turnaje z Gymnázia Boskovice, ale žádné překvapení se nekonalo.

Naši školu reprezentovaly: Žaneta Opletalová (E4), Martina Lžičařová (Z3), Karolína Střelcová (O3), Žaneta Šindelková (E3), Lucie Bajerová (O2), Marika Kobylková (E1), Eliška Bohatcová a Nela Šenková (O1).