Druhé místo pro Elišku v psychologické soutěži

9.3.2023 | Soutěže | Autor: Jiřina Konečná |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Naše studentky zářily v regionálním kole soutěže z psychologie v Kyjově.

8. 3. 2023 se Eliška Maximovičová a Nikoleta Mertová (obě ze třídy Z3), jejichž práce byly ve školním kole soutěže vybrány jako nejlepší, zúčastnily regionálního kola soutěže z psychologie v Kyjově. Soutěžili zde žáci a žákyně téměř ze všech zdravotnických škol Jihomoravského kraje. Eliščin výkon získal v silné konkurenci nakonec 2. místo!

Vítězkami jsou ale obě, Eliška i Nikoleta. Jejich velkým „vítězstvím“ je totiž odvaha vystoupit před ostatními studenty a podělit se s nimi o svůj životní příběh. Oběma za jejich práci moc děkuji.

J. Konečná


„Nejely jsme tam pro výhru, ale i tak se podařilo. Velice jsme si to užily, ale je opravdu smutné, jaké příběhy jsme slyšely. Všichni účastníci byli velice milí a porota také. Všem účastníkům přejeme jen to nejlepší na jejich cestě.“